אימייל:
סיסמא:
זכור אותי

על ארטומניה

ברוכים הבאים לאתר ארטומניה! אנחנו בארטומניה מאמינים שאמנות זה כיף וכולם מוזמנים להשתתף. אז תרשו לנו לספר לכם על יצירה מסוג חדש שיכולה להוציא ממש מכל אחד את הצייר שמתחבא בו...

כולנו היינו שמחים לדעת לצייר, אבל רובנו, שלא בורכנו בכשרון אמנותי יוצא דופן, נתקלים מיד בשאלות בסיסיות כמו: "איך מציירים?", "מה מציירים?", "מה צריך בשביל לצייר?". לפני שאתם מחליטים שזה מסובך מדי ולא בשבילכם, אנחנו רוצים להציג בפניכם את שיטת הציור של ארטומניה, שעונה על שלוש השאלות:

"מה מציירים?" - מה שבא לכם! כל תמונה מהמחשב (למשל צילום ממצלמה דיגיטלית) יכולה להפוך ליצירת המופת הבאה שלכם. זה יכול להיות תמונה של נוף, חיה, סבא עם הנכדים ועוד...

"איך מציירים?" פשוט מאוד. שלחו אלינו קובץ של התמונה שבחרתם לצייר ותקבלו הוראות אישיות מדויקות שיעזרו לכם להפוך אותה לציור יפהפה. אין צורך בכשרון ציור מיוחד, ההוראות קלות מאוד לביצוע והתהליך פשוט כיף. מתאים כתחביב אישי, ביחד עם המשפחה או עם בן/בת הזוג. כשתראו את התוצאה לא תאמינו שציירתם אותה בעצמכם!

"מה צריך בשביל לצייר?". דאגנו גם לזה. ערכת ארטומניה כוללת את כל הדרוש לציור המושלם שלכם. צבעים אקריליים, מכחולים, פלטה לערבוב צבעים ונייר ציור או בד מיוחד. לא תזדקקו לשום דבר נוסף, שאין בכל בית.

למידע נוסף על הערכה, אתם מוזמנים להציץ בעמוד הערכה.

איך זה עובד?

ראשית, אתם שולחים קובץ של התמונה שלכם דרך עמוד ההזמנה שבאתר. אצלנו היא עוברת עיבוד באמצעות מחשב עם התערבות אנושית המבטיחה קבלת ציור יפה שאינו קשה מדי לצביעה. בגמר תהליך העיבוד, נכין בארטומניה ערכת ציור ייחודית לתמונה ששלחתם ונשלח אותה אליכם בדואר.

כיצד מעובדת התמונה לערכה הסופית?

תחילה, המחשב בוחר מספר קטן יחסית של גוונים המתאימים לתמונה שלכם (כ-20). אחר כך, מעבד את התמונה כך שתשתמש בגוונים אלו בלבד ומתכנן בשבילכם הוראות לערבוב הגוונים הללו מתוך ערכת הצבעים שתקבלו. לבסוף, המחשב יוצר דף קוי מתאר שעליו יסומנו מספרי הצבעים במקומות המתאימים. בדף זה תעזרו בשלב הצביעה. המחשב יוצר עיבוד ייחודי לכל תמונה, שמודפס בשבילכם על דף ציור או קנבס, נארז לערכה ונשלח אליכם הביתה. זה קצת יותר מורכב ממה שהסברנו, אך פרטי התוכנה שמורים במערכת מסיבות מובנות...

האם קיימת דרך אחרת לקבלת ערכת ציור?

כן, אתם מוזמנים להכנס לגלרית התמונות שבאתר ולבחור מתוכה תמונה שאותה ברצונכם לצייר.

ומה בקשר לאמנות?

מלבד זה שכיף לצייר תמונה משלכם, והתוצאה עצמה שווה כל רגע, אנחנו מאמינים שיש ערך אמנותי נוסף בכך שאתם מציירים ציור מודרך משלכם. תהליך הצביעה יעזור לכם לפתח עין חדה יותר לגוונים שונים ולמשחקי אור וצל שנוצרים בתמונה שלכם. הסתכלות כזו מפתחת את הכשרון האמנותי ואם תרצו, תוכל לעזור לכם בציור הבא שלכם. בנוסף, ערבוב הצבעים לפי דפי ההוראות שהותאמו במיוחד לציור שלכם, יכול לשפר את האינטואיציה שלכם לגבי שילובי צבעים ומשמעותם. בציורים צבעוניים, ערבוב צבעים הינו שלב מאתגר יחסית לצייר החובב ומעט התנסות מודרכת עשויה לשפר מאוד את יכולתכם.

אז בין אם אתם רוצים לעשות ציור באופן חד-פעמי, או שהחלטתם להציץ קצת לתוך עולם האמנות, קחו בחשבון את הערך האמנותי שתוכלו להפיק מציור מודרך בעזרת ערכת ארטומניה...

איפה ניתן למצוא ערכות צביעה של ארטומניה?

מלבד הזמנה אישית דרך האתר, אנו שמחים לשתף פעולה עם חנויות צילום, חנויות מזכרות, וועדי עובדים ועוד. אנו מציעים הנחות על כמויות גדולות וכן על הזמנת אותה תמונה מספר פעמים. לפרטים, אנא צרו עמנו קשר.

חזרה לעמוד הבית