אימייל:
סיסמא:
זכור אותי

על הערכה

קל! כל אחד יכול להיות אומן עם ערכת הציור של ארטומניה. זוכרים את חוברות הצביעה לפי מספרים כשהייתם ילדים? לקחנו את הרעיון והבאנו אותו צעד אחד קדימה: בהתאם לתמונה ששלחתם, אנו נבחר את הגוונים החשובים מתוך אינסוף הגוונים בתמונה ונבנה עבורכם הוראות לצביעה לפי מספרים של התמונה ששלחתם.

כיף! בערכה כבר כלול כל הציוד הדרוש לציור שלכם – צבעים, מכחולים, פלטה לערבוב ונייר או בד ציור משובח. יחד עם אבזרי האומנות תמצאו הוראות פשוטות המתאימות במיוחד לתמונה שלכם. לא מצאתם תמונה אישית מוצלחת? לא נורא! הציצו בגלריית התמונות שלנו ובחרו את הציור הבא שלכם.

אישי! אין תחליף למתנה אישית לבת הזוג, לחבר או לסבתא. בארטומניה נכין מהתמונה שלכם ערכת ציור אישית! כמעט כל תמונה מתאימה - מהחתונה, של הנכד, של חיית המחמד... ערכת הציור של ארטומניה היא מזכרת נפלאה ומתנה אישית מצויינת – כערכת יצירה, או כציור המוגמר שאתם בעצמכם ציירתם.

אמנותי! בין אם אתם ציירים מנוסים או שמעולם לא נגעתם במכחול, תוכלו להשתמש בערכת ארטומניה בדיוק ברמה שמתאימה לכם. ההוראות ידריכו אתכם ליצור לציור נפלא, אך תמיד יש לכם את החופש לאלתר ולשנות את התמונה כרצונכם וכיד הדמיון. זכרו: זו אמנות, והכי חשוב - תהנו!

הערכות מוצעות במגוון גדלים ומחירים, החל מ - 170 ש”ח בלבד! לטבלת המחירים לחצו כאן.

דוגמאות לציורים (עוד)

רוצים שהתמונה שלכם תופיע פה?
הגלריה שלנו הולכת ומתרחבת עם תמונות יפהפיות שקיבלנו ממכם! אם הזמנתם תמונה שתעניין גם גולשים אחרים, אנחנו נשמח לצרפה לגלריית האתר. הזמינו את התמונה ששלחתם? חשבונכם יזוכה בקרדיט באתר! רוצים לראות עוד? אתם מוזמנים להציץ בגלריה שלנו...

רוצים להתחיל כבר? העלו תמונה וקדימה!

ומה מקבלים בערכה?

הערכה מכילה את כל מה שצריך כדי להפוך את דף המספרים לעבודת אמנות של ממש! בין עיקרי הערכה:

  1. דף ציור עם קוי המתאר ומספרי הצבעים של התמונה
  2. חמישה מכחולי צביעה רכים
  3. מדריך ערבוב צבעים - ייחודי לציור שלכם
  4. סט מלא של 12 שפופרות צבע אקרילי
  5. גליון קנווס או נייר לצביעת הציור שלכם
  6. פלטה לערבוב צבעים
  7. מדריך ארטומניה עם טיפים לציור המושלם

רוצים לראות כמה זה פשוט? הציצו בחוברת ההדרכה שלנו או בשאלות הנפוצות.

לצורך צפייה בקובץ עליכם להצטייד בתוכנת Adobe Acrobat Reader שניתן להורידה בחינם מכאן.